Dažniausiai užduodami klausimai

Prenumeratos terminas 12 – 36 mėn.

Prieš pradedant naudotis daiktu sutarties patvirtinimui gali reikėti sumokėti pirmo mėnesio įmoką.

Sudarant sutartį internetu užtenka patvirtinti savo tapatybę elektroninėmis priemonėmis.

Galite, jei gaunamų pajamų užtenka padengti Jūsų būtiniausioms išlaidoms.

Prenumeratos įmokos mokamos kas mėnesį pagal sutartyje pateiktą mokėjimo grafiką. Mokėjimus galite atlikti pavedimu sutartyje nurodytais rekvizitais, arba mokėti grynaisiais pinigais Lietuvos pašte bei Paypost skyriuose, arba Perlo terminaluose. Mokant grynaisias nepamirškite su savimi turėti sutarties lapo su brūkšniniu kodu.

Įmoką turite sumokėti iki Sutartyje numatytjos mokėjimo dienos. Pavėlavus atlikti įmoką taikomos Sutartyje numatytos nuobaudos.

Daiktui sugedus jo garantinio laikotarpio metu galioja tos pačios sąlygos kaip ir įprastai įsigytam daiktui – prekė atiduodama taisyti ar pakeisti į garantinį aptarnavimą atliekančią įstaigą. Daiktą sugadinus tyčia ar dėl tam tikrų priežasčių jį praradus, nuostolius padengti privalo klientas.

Jums nereikės pateikti sudėtingų oficialių raštų. Norėdami nutraukti prenumeratą pasibaigus minimaliam prenumeratos terminui, tiesiog susisiekite su mumis telefonu +370 695 66 777 arba el. paštu info@nordrent.lt. Nuomos sutartis nutraukiama, kai prekė grąžinama ir sėkmingai patikrinama. Nutraukiant sutartį reikės atsiskaityti už jau suteiktas prenumeratos paslaugas.

Pasibaigus prenumeratos terminui Jūs galite:

  • Tęsti mokėjimus pagal sutartį ir paslikti daiktą sau
  • Atsinaujinti. Grąžinkite įrenginį ir pasirinkite naują už Jums priimtiną mėnesio įmoką
  • Tapti daikto savininku

Norint nutraukti sutartį ir grąžinti prenumeruojamą daiktą, prašome susisiekti su mumis telefonu +370 695 66 777 arba el. paštu info@nordrent.lt.
Su daiktų grąžinimo taisyklėmis galite susipažinti čia.

Manome, kad prenumerata yra geriausias būdas mėgautis pasirinkimo laisve išvengiant didelių pirkinių ar įsipareigojimų. Tačiau taip pat suprantame, kad daiktas gali atikti lūkesčius ir norėsite tapti jo savininku. Mėgaukitės prenumerata, o jei nuspręsite pasilikti daiktą - Jūsų sumokėtos įmokos niekur nedings. Sudarysime patrauklias sąlygas jį įsigyti.

Norų sąrašas Meniu 0 0 €
Į viršų